O FIRMIE

Ocieplanie pianką… poliuretanową… PUR

Skutecznie ocieplony dom to nie tylko komfort termiczny jego mieszkańców, ale także ogromna oszczę™dność‡ na ogrzewaniu. Z tego względu pianka poliuretanowa jest materiał‚em coraz częściej wybieranym przez świadomych inwestorów. Jeś›li zależy Państwu na stworzeniu energooszczędnego domu to juĹź na etapie projektowania budynku warto zadbać o wybór jak najlepszych materiałów izolacyjnych, zaś samo ocieplenie termiczne zlecić doświadczonym fachowcom. Dobrze wykonane piankowanie metodą natryskową gwarantuje bezpieczną i efektywną izolację termiczną na długie lata.


Dlaczego warto wybrać izolację natryskową?

Izolacja natryskowa jest najlepszym rozwiązaniem, poniewaĹź nie zajmuje wiele czasu i jest bardzo precyzyjna. Pianka jest natryskiwana przy pomocy specjalnego pistoletu, co sprawia, Ĺźe moĹźna ją aplikować w najtrudniej dostępnych miejscach. Ponadto pianka PUR po aplikacji zwiększa swoją objętość i wypełnia wszystkie luki oraz zakamarki, do których nie udałoby się dotrzeć przy wykorzystaniu tradycyjnych metod takich jak: styropian i wełna mineralna.

Pianka poliuretanowa to materiał, który na stałe zmienił ocieplanie budynków, nie tylko skracając czas wykonania izolacji, ale i zwiększając skuteczność realizacji. Pianka znacznie przewyĹźsza tradycyjne termoizolatory swoimi właściwościami uszczelniającymi. NiezaleĹźnie, czy chodzi o obiekty mieszkalne, komercyjne, czy teĹź przemysłowe – pianka poradzi sobie w kaĹźdym miejscu!

CHATASYSTEM - Izolacja pianą PUR Rzeszów, Ocieplenia pianą PUR Rzeszów CHATASYSTEM - Izolacja pianą PUR Rzeszów, Ocieplenia pianą PUR Rzeszów